صفحه اصلی انجمن ها اعضای بدن ریه ها و سیستم تنفسی تنگی نفس من به چه علت است؟

این موضوع شامل 2 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط دکتر مریم صلاحیان _ متخصص همیوپاتی دکتر مریم صلاحیان _ متخصص همیوپاتی در 1 سال, 4 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 3 نوشته - 1 تا 3 (از کل 3)
  • نویسنده

با سلام, من افسردگی دارم و با فوت خالم افسردگیم بیش تر شد.چند روزه که من تنگی نفس دارم.و همین طور گاهی ورم معده هم دارم به نظرتون این تنگی نفس چه دلیلی دارد ؟
    من 11سال سن, 146cmقد و 34kgوزن دارم.

سلام دوست عزیز با توجه به سن و سال و سایر علایم افسردگی به نظر نمی رسد این تنگی نفس علت حدی و فیزیک در شما داشته باشد. بجای زدن برچسب افسردگی به خود به انجام کارهای فرحبخش بپردازید و از بزرگترهای اطرافتان که روحیه شادی دارند بخواهید شما را کمک و راهنمایی کنند. احساسات عاطفی به دیگران بسیار خوب است لذا مرگ دیر یا زود حقیقت این دنیاست و باید ان را بپذیرید.

سلام دوست عزیز با توجه به سن و سال و سایر علایم افسردگی به نظر نمی رسد این تنگی نفس علت حدی و فیزیک در شما داشته باشد. بجای زدن برچسب افسردگی به خود به انجام کارهای فرحبخش بپردازید و از بزرگترهای اطرافتان که روحیه شادی دارند بخواهید شما را کمک و راهنمایی کنند. احساسات عاطفی به دیگران بسیار خوب است لذا مرگ دیر یا زود حقیقت این دنیاست و باید ان را بپذیرید.

در حال نمایش 3 نوشته - 1 تا 3 (از کل 3)