این موضوع شامل 0 پاسخ ، و دارای 1 کاربر است ، و آخرین بار توسط  atanbakoochi_90194 در 1 سال, 5 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
  • نویسنده

سلام اقای دکتر
    من حدودا یک ماهه که بیمارم و پیش هر دکتری که رفتم نتوانسته بیماری مرا بخوبی تشخیص و راه حلی ارائه دهد
    من از روز 8 اردیبهشت شروع به سرفه کردم سرفه های شدید که حتی نمیتوانستم درست غذا بخورم و بخوابم یک هفته این حالت ادامه داشت پیش دکتر گوش و حلق رفتم و گفتند که از حساسیت است ولی دارو هایی که تجویز کردند اصلا فایده ای نداشت هفته دوم و سوم کمی از مقدار سرفه من کاسته شده در عوض نفس تنگی و خفگی به سراغم میاید و در بعضی مواقع حالت خفگی بدی پیدا میکنم که نمیتوانم نفس بگیرم و کبود میشوم و باید انقدر اب بخورم تا به حالت اول برگردم
    در قسمت گلویم چیزی لزج مانند احساس میکنم که اصلا به سرفه بیرون نمیاید
    از داروهایی که برایم تجویز شده فقط شربت اکسپکتورانت کدیین من را ارام میکند و اسپری بکلوتروکس نفسم راراحت میکند .اینها را دکتر گوش دومی تجویز کرده است .

دکتر سوم هم اصلا متوجه نشد و گفت سرفهدهایت از استرس است و به من داروی ارام بخش داد که مصرف نمیکنم
    عکس رادیولوژی سر و سینه ام کاملا طبیعی و نوار قلبم نرمال و تست ورزشم خوب بوده است.
    لطفا کمکم کنید من دیگر از سرفه کردن میترسم چون هر لحظه احتمال میدهم با سرفه دوباره خفگی و تنگی نفس به سراغم بیاید
    متشکرم

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)