[vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

کلبه سلامت: مشاوره پزشکی و روانشناسی - مشاوره تلفنی پزشکی و روانشناسی - پرسش و پاسخ پزشکی و روانشناسی

کلبه سلامت مجموعه ای است برای ارائه خدمات مشاوره پزشکی ، مشاوره تلفنی پزشکی
و پرسش و پاسخ پزشکی در تخصص های متفاوت زیر نظر متخصصان مجرب و مورد اعتماد.

مشاوره پزشکی و روانپزشکی

هدف کلبه سلامت از مشاوره پزشکی ، پرسش و پاسخ پزشکی و  مشاوره تلفنی پزشکی و کسب رضایت کاربران محترم و بالابردن سلامت آنها است. شما دوستان عزیز می توانید برای مشاوره پزشکی از طریق مختلف اقدام نمایید. برای پرسش و پاسخ پزشکی هر گونه نظر یا پرسش خود را در تالار گفتمان به اشتراک بگذارید. تالارهای مختص به هر پزشک جهت پرسش و پاسخ پزشکی طراحی شده است به گونه ای که شما و دیگر دوستان می توانید با پزشک معالج به پرسش و پاسخ پزشکی بپردازید. مشاوره تلفنی روان شناسی یکی دیگر از خدمات جذاب کلبه سلامتی است. ارتباط مستقیم با روان شناس های متخصص کلبه سلامتی  مشاوره تلفنی روان شناسی را از همیشه راحت تر کرده است.

مشاوره تلفنی پزشکی و روانپزشکی

مشاوره تلفنی پزشکی از جمله خدماتی است که در کلبه سلامتی ارائه می شود. مشاوره تلفنی پزشکی با پزشکان معتمد و با تجربه برای کلیه هموطنان که می خواهند از طریق تلفن و در اسرع وقت امکان ارتباط با پزشک و یا مشاوره تلفنی پزشکی را داشته باشند، امکان پذیر می باشد. در این سایت شما می توانید از هر کجای ایران و جهان بصورت رایگان و با پرداخت هزینه اندک از پزشکان و متخصصین موجود از مشاوره پزشکی  و همچنین مشاوره تلفنی پزشکی استفاده نمایید. شما می توانید به راحتی با شماره گیری70707018-021 اقدام به مشاوره تلفنی روان شناسی بنمایید

پرسش و پاسخ پزشکی و روانپزشکی

پرسش و پاسخ پزشکی یکی دیگر از خدماتی است که توسط کلبه سلامتی ارائه می شود. پرسش و پاسخ پزشکی از طریق تالارگفتمان امکانپذیر می باشد. شما دوستان عزیز می توانید برای پرسش و پاسخ پزشکی یا طرح هر گونه سوال پزشکی یا مشاهده سوالات دیگران به  تالار گفتمان مراجعه نمایید. تالار گفتمان دسته بندی ویژه ای برای انواع پرسش و پاسخ پزشکی را دارا می باشد و شما براحتی می توانید بر اساس موضوعات تالارها به اطلاعات مورد نظر دسترسی داشته باشید.

1-   پرسش و پاسخ پزشکی و روان شناسی بصورت آنلاین از طریق بخش پرسش از پزشک و روان شناس

2- مشاوره پزشکی و روانپزشکی یا مشاوره تلفنی پزشکی بصورت مستقیم با پزشکان از طریق شماره تلفن 02170707018

3- ویزیت حضوری یا درخواست ویزیت پزشک و روان شناسی

پزشکان و روانشناسان ما

دکترشعبان کامران

پوست،مو و زیبایی

گفتگوی آنلاینتلفن : 9099070867 - داخلی : 483درخواست ویزیت
هنگامه ساقیان

متخصص تغذیه

گفتگوی آنلاینتلفن : 02188996221 - داخلی : 482درخواست ویزیت
نکات مهم پزشکی و روانشناسی