این جستار شامل 2 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط دکتر مریم صلاحیان _ متخصص همیوپاتی دکتر مریم صلاحیان _ متخصص همیوپاتی در 2 سال، 7 ماه پیش بروز شده است.

• نویسنده

azi27729_99380
    مشارکت کننده

باسلام مردی34ساله هستم 15سال است که تشنج میکنم پس ازمراجعات مکرر بهپزشکان مختلف وانجام امارای سیتی نوارمغز ازمایشات مختلف ومصرف داروهای مختلف فنوباربیتال کاربامازپین فنی تویین لوتیرستام پرگابالین لاموتریژن سپتالورامین راهدرمان من چیست ازترس تشنج درجمع نمی توانم حاضرشوم باتشکر مجتبی

سلام دوست عزیز .علت شروع مشکلات نوع تشنج در شرح حال شما مهم است با اینحال وضعیت شما به نظر می رسد به صرع مربوط می باشد و صرع جز بیماریهایی است با علل ناشناخته و درمان قطعی ندارد. درمانهای موجود صرفا باعث کنترل علایم می گردند ولی مطابق گفته شما ظاهرا حتی تشنج ها با دارو کنترل نشده است؟؟اگر چنین است توصیه میکنم از درمانهای طب سوزنی یا همیوپاتی بهره ببرید.و ممکن است لازم باشد تا مدتی برنامه های غذایی خاصی را دنبال کنید. گاهی درمان دراز مدت هم با این درمانها رخ میدهد.

سلام دوست عزیز .علت شروع مشکلات نوع تشنج در شرح حال شما مهم است با اینحال وضعیت شما به نظر می رسد به صرع مربوط می باشد و صرع جز بیماریهایی است با علل ناشناخته و درمان قطعی ندارد. درمانهای موجود صرفا باعث کنترل علایم می گردند ولی مطابق گفته شما ظاهرا حتی تشنج ها با دارو کنترل نشده است؟؟اگر چنین است توصیه میکنم از درمانهای طب سوزنی یا همیوپاتی بهره ببرید.و ممکن است لازم باشد تا مدتی برنامه های غذایی خاصی را دنبال کنید. گاهی درمان دراز مدت هم با این درمانها رخ میدهد.

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.