صفحه اصلی انجمن ها زنان و زایمان ترشح غیرعادی در کالیتوریس

این جستار شامل 1 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط دکتر مریم صلاحیان _ متخصص همیوپاتی دکتر مریم صلاحیان _ متخصص همیوپاتی در 3 سال، 8 ماه پیش بروز شده است.

• نویسنده

saharsky67_36681
    کاربر

با سلام .بنده مجردم و بهداشت روهم رعایت میکنم چندروز پیش در تناسلم قسمت کارلیتویس دچار سوزش خیلی کمی شدم.وقتی بررسی کردم دیدم دقیقا زیر کالیتوریس که حالت یه برآمدگی کوچولو هست و سوارخ ریزی داره یه توده مث چربی که از پوست خارج میشه البته بزرگتر اندازه نصف یک ماش جمع شده و با لباسم برخورد مینه و دچار درد میشه .سرکارلیوتریس و با انگشتم باز کردم و چربی و کشیدم بیرون مث یه توده خمیری رنگش تقریبا کرمی مایل به نارنجی کمرنگ بود فشرده و کمی سفت بود .بعد از خارج کردنش نوک کالیتوریسم دیگه دردنداشت .راحت شدم . تقریبا 2 سال پیش هم همچنین چیزی اتفاق افتاده بود اما به همین صورت پاکش کردم و جدیش نگرفتم هیچگونه درد دیگه ای ندارم و اینکه من ناحیه تناسلی مو فقط با آب گرم میشورم .نه صبون و اینا. و اصلا هم با ناحیه تناسلی م بازی و دستکاری نمیکنم . تازگی شنیدم که عفونت تناسلی را باید جدی بگیرم برام نگران کننده شد . باید چیکار کنم ؟آیا طبیعی ؟ اون توده چربی چی بود؟ چرا ایجاد شده؟ تشکر

سلام دوست عزیز. به نظر می رسد این مواد طبیعی خود بدن شما هستند و اصلا نیازی هم به شستشوی الت تناسلی با صابون نیست همان شستشو با اب و نیز حمام کافی است لباس زیر خود را از جنس نخی انتخاب کنید روزانه یا یک روز درمیان عوض کنید. خود را بعدواز سشتسو خشک کنید ولی مراقب جنس دستمال کاغذی مورد استفاده باشید. با اینحال باز هم بهتر است مورد معاینه قرار بگیرید.

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.