این جستار شامل 1 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط دکتر الهام کاوسی _ رزیدنت بیهوشی دکتر الهام کاوسی _ رزیدنت بیهوشی در 3 سال، 1 ماه پیش بروز شده است.

• نویسنده

khabebaran
    کاربر

سلام خسته نباشید 26 سالمه. چهارماه پیش دوقلو باردار بودم که دو ماهه سقط شدن. این ماه اقدام به بارداری کردم. نشانه های بارداری رو طبق تجربه دارم . چند روزه که درد ها و حالات پریودی رو دارم ترشحات سفید رنگ شفاف هم داشتم اما امروز درد اروم شده همچنان تهوع و حالات پریود به صورت خفیف با درد های شکمی خفیف رو در دارم اما ترشحات دیگه شفاف و سفید نیست سفید مات و کشدار هستن اصلا عفونت ندارم و بوی بدی هم ندارن . سینه هامم حساس و دردناک شدن. نگران شدم آیا ترشحات طبیعیه؟ یا مشکلی به وجود امده. حدود 15 روز دیگه باید پریود شم. شنیده بودم در صورت بارداری باید ترشحات سفید ابکی شفاف تا زمان پریود بعدی باشن… خواهش میکنم راهنماییم کنید نگرانم خیلی. بی صبرانه منتظرم

سلام
    ترشحات زردرنگ به همراه بو همرا با خارش و درد زیر دل نشان از عفونت واژن می باشد . بزرگ شدن سینه ها و دردناک شدن هم در برخی افراد نشانه های قاعدگی می باشد. منظور سوال شما مبهم است. اگر می خواهید بدانید باردار شده اید یا نه که با این اطلاعات نمی توان به شما در این مورد پاسخ داد و اگر پرسش در مورد عفونت واژینال است به مواردی که ذکر کردم دقت کنید. در انتها به شما پیشنهاد می کنم با داخلی دکتر نعمت اللهی متخصص زنان هر روز صبح ها 8 الی 10 آنلاین هستند تماس بگیرید.

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.