این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 1 کاربر است ، و آخرین بار توسط  mazinanianmostafa_48379 در 3 سال، 8 ماه پیش بروز شده است.

• نویسنده

mazinanianmostafa_48379
    مشارکت کننده

سلام،من یه پسر 18 ساله هستم.چند وقت پیش،یعنی درست روز سیزده به در،نوک سینه هام شروع کردن به سوزش و وقتی با لباسم برخورد میکردن،سوزش میگرفتن.لازمه اضافه کنم که من اونروز بال مرغ هورمونی هم خورده بودم!همچنین من بدنسازی کار میکنم و به علت اینکه سینه هام بزرگه،دوستام همیشه باهام شوخی میکنن و سینه هامو فشار میدن!روز سیزده هم پسر داییم باز به شوخی اینکارو کرد!خلاصه از فردای روز سیزده،سوزش نوک سینه هام برطرف شد،ولی بازم درد داشتم،البته خیلی کم!واسه همین رفتم دکتر و البته چون دکترش خانم بود سینه هامو خوب معاینه نکرد و گفت که هیچیت نیست!فردای اون روز سلفه هام شروع شد و سردرد و سرگیجه هم داشتم و همچنین تب!رفتم حموم و متوجه یه تغییراتی تو یکی از سینه هام شدم البته خیلی کم،یکی از سینه هام نوکش کوچک تر از اون یکی شده بود و روی نوکشم یه پوسته ی قرمز تیره رنگ چسبیده بود.رفتم زیر آب و وقتی از زیر آب اومدم بیرون،دستمو کشیدم رو نوک همون سینه ای که کوچیک تر شده بود و اون پوسته ی تیره رنگ با دست کشیدن من مثل چرک از پوست نوک سینم جدا شد و من بی عقلم نوک سینمو فشار دادم و نوکش از چند تا نقطه شروع کرد به ترشح دادن.ترشح خیلی ریز و خیلی کم به رنگ سفید شیری رنگ و بعدشم که اون ترشحاتش تموم شد،یه ترشح بی رنگ و شفاف داد که البته میخورد یکمم تیره باشه،نمیدونم،اون لحظه انقدر ترسیده بودم که دقت نکردم.دوباره رفتم دکتر و در مورد این اتفاقات بهش گفتم و بهش گفتم که سردرد و سرگیجه دارم و اونم بهم داروهای برونشیت و عفونت ریه داد، وقتیم که واسه ترشح از نوک سینه ام بهش گفتم،گفت که باید یه سونوگرافی از قفسه سینم بگیرم،البته گفت که احتمال 99 درصد چیزی نیست و همینم باعث شد که پدر و مادرم نزارن من برم سونوگرافی و مسخرم کنن و بهم بگن ترسو!خلاصه از فردای اون روز حالم بد تر شد و تب و لرز کردم و از صبح تا شب همینجوری حالم خراب بود ولی از فرداش حالم خیلی بهتر شد و فقط سرفه هام الان یه مقداری اذیتم میکنه.من تغییرات زیادیم تو خوابم پیدا کردم به طوری که خوابم برعکس شده که البته فکرکنم واسه انگل باشه،به دکترم گفتم ،واسه انگل بهم دارو داد.ولی واقعا بدجوری افسرده میشم شبا و همش فکرای الکی میاد تو ذهنم و نمیزاره بخوابم!همش فکر میکنم نکنه خدایی نکرده سرطان سینه باشه!امروز صبح که باز رفتم حموم و بازم همون خریتو کردم یکی از سینه هامو فشار دادم و همون ترشحات شیری رنگو از چند تا نقطه داد البته اینبار همون لحظه ای که فشارش دادم ترشح نداد!بعد از اینکه زیر دوش فشارش دادم و اومدم لباسامو بپوشم خودش شروع کرد به ترشح دادن.در ضمن اون یکی سینمم فشار دادم و اونم مثل همون سینم همون ترشحاتو میده!در ضمن از شبه قبلش زیر بقلامم درد میکرد!و همچنین من یه قده ی کوچولو زیر بقل سمت راستم دارم،که البته خیلی ریزه و یه بارم خواهرم فشارش داد چرک داد گفت جوش بوده و از بین رفته ولی دوباره فرداش دیدم هنوز هست.اندازه یه ساچمه است و وقتی فشارش میدم درد نداره!البته لازم به ذکره که من خیلی وقته پیش یه قده خیلی بزرگتر زیر بقلم درست همونجایی که این قده هست داشتم!اصلا فکرکنم همین قده باشه که کوچیک شده!به نظر شما این ترشحات علتش چیه؟تورو خدا کمک کنید!من دیگه خواب و خوراک ندارم از دست اینا.تو رو خدا زودتر جوابمو بدید من بدجوری نگرانم!

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.