صفحه اصلی انجمن ها زنان و زایمان اختلالات هورمونی بی نظمی در قاعدگی بی نظمی پریودی توسط قرص استرومارین

این جستار شامل 1 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط دکتر مریم صلاحیان _ متخصص همیوپاتی دکتر مریم صلاحیان _ متخصص همیوپاتی در 3 سال، 9 ماه پیش بروز شده است.

• نویسنده

lootoosl_88839
    کاربر

سلام من یه مدت حجم خون پریودیم کم شده اما همیشه پریودی های منظم و 28 روزه دارم بهر حال نگران شدم و به پزشک مراجعه کردم که گفتن مشکلی نیست و برای برطرف شدن شک و شبهه برام سونوگرافی و ازمایش نوشتن که خدا رو شکر همه چی رو به راه بود من مشکلی تو ازمایش و سونوگرافی نبود و دکتر برای یک ماه مصرف قرص استرومارین رو تجویز کردن که مصرف کردم اما الان که زمان پریودیم شده 7 روز ازش گذشته و هنوز پریود نشدم خیلی نگرانم چون همیشه پریودیام منظم بوده و بی سابقست این نامنظمی.خواستم بدونم قرص استرومارین رو نامنظم شدن پریودی تاثییر داره؟و اینکه این نامنظمی موقتیه؟ بعد از گذشت این ماه مرتب میشه یا واسه همیشه نامنظم میمونه؟

بله این دارو می تواند تنظیمات خونزیزی قاعدگی را تغییر دهد. اگر مطمین هستید که بارادار نیستید. این دارو را در صورتی که هیچ مشکلی ندارید می توانید قطع کنید.

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.