این موضوع شامل 1 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط مدیر سایت مدیر سایت در 1 سال, 3 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 2 نوشته - 1 تا 2 (از کل 2)
  • نویسنده

kochande_ashegh_67405
    مشارکت کننده

سلام، وقتتون بخیر یه سوال داشتم ک از ترسم نتونستم به هیشکی بگمش… من چند روز پیش ابروهامو هاشور زدم، قبلش مامانم ابروشو تتو کرد، و من ب آرایشگر گفتم ی تیکه از ابروم پاک شد، گفت با سوزن مامانت بزنم برات؟ من احمق گفتم بزن، بعد از تقریبا ۵ دقیقه برام زد، بعد ک اومدم خونه هزارتا فکرو خیال اومد تو سرم، ک نکنه اشتباه سوزن یکی دیگرو زده ک البته بعید میدونم، و نکنه هپاتیت و ایدز بگیرم، دقیقا۶ روز بعدشم آبریزش بینی گرفتم بی دلیل ک دو روزه خوب شدم، (اما سر درد و سرفه و تهوع نداشتم) اخه خونده بودم یه هفته بعداز مبتلا شدن ب اچ آی وی علائمی شبیه سرماخوردگی میگیری، من ۲۴سالمه دارم روانی میشم میترسم هم برم آزمایش بدم توروخدااا کمکم کنید

مدیر سایت
    مدیر سایت
    کلید دار

سلام. فکر میکنم علایمی که ذکر کردید بیشتر به خاطر وسواس و مشغولیت ذهنی شما به این موضوع است. با بخش پزشک عمومی ما تماس بگیرید نظر پزشک رو بپرسید اگه لازم بدونن بهتون میگن که آزمایش بدید

شماره تماس: 02188996221 یکشنبه و سه شنبه ساعت 10 الی 12 پنج شنبه ساعت 11 الی 13

در حال نمایش 2 نوشته - 1 تا 2 (از کل 2)