صفحه اصلی انجمن ها روانشناسی اختلالات روانی افسردگی یا تیرویید؟

این موضوع شامل 1 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط مدیر سایت مدیر سایت در 1 سال, 5 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 2 نوشته - 1 تا 2 (از کل 2)
  • نویسنده

furuqpakdaman_69724
    مشارکت کننده

با سلام و خسته نباشید
    دختری بیست ساله (دانشجوی هنر )هستم که مدتی است مدام احساس خستگی ضعف جسمانی سردرد حساسیت به نور،سرگیجه،خونریزی لثه ها،ریزش مو،اسهال تیره رنگ و گاه خونی.تپش قلب،بی اشتهایی-ولی وزن کم نمیکنم-کابوس و بد خوابی همراه من است.یک هفته ای هم هست که فقط احساس میکنم بی اختیاری ادرار دارم.یعنی تا لحظه امدن ادرهر حس میشه یکدفعهتو هر شرایطی ایستاده.نشسته.خوابیده…ولی هیچ ادراری نمیاد اون لحظه
    لازم به ذکر است از نظر روانی اصلا شرایط خوبی ندارم.پدرومادرم سالها پیش جدا شده اند و من با پدرم هیچگونه ارتباطی ندارم،و مادرم چند ماه پیش پس از جنگیدن با بیماری سخت سرطان فوت کرد
    پس از فوت مادرم دچار مشکلات روحی شدم و به روانپزشک مراجعه نکردم
    اما حالم روز به روز بدتر میشود احساس تنهایی میکنم علاقه ای به جمع های خانواده و دوستان ندارم.میل شدید به گریستن بی دلیل دارم.بعضی روزها بی حد شادم و بعضی روزها بی دلیل تو اتاق میمونم مدت ها .زود رنج شده ام و احساس یاس و ناامیدی میکنم.به خودکشی هم زیاد فکر میکنم چون مادرم تنها حامی زندگیم بود و خیلی یهو رفت.سرخاکش نرفتم .نمیتونم برم.شب فوتش هم گریه نکردم
    میخام بدونم ممکنه تیرویید باشه مشکل جسمم؟چون سابقه داره تو خانواده مون
    و یا ممکنه به شرایط روحیم مربوط باشه و با رواندرمانی و دارو حل بشه؟
    و من دارم دچار افسردگی میشم؟

مدیر سایت
    مدیر سایت
    کلید دار

سلام. دوست عزیز با توجه به شرح حالی که ذکر کردید بهتر است با شماره 02188996221 تماس بگیرید روانشناسان ما راهنماییتون میکنند.

در حال نمایش 2 نوشته - 1 تا 2 (از کل 2)