صفحه اصلی انجمن ها اعضای بدن اعضای داخلی

این جستار شامل 2 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط دکتر مریم صلاحیان _ متخصص همیوپاتی دکتر مریم صلاحیان _ متخصص همیوپاتی در 2 سال، 2 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 3 نوشته (از کل 3)
  • نویسنده

n.nasim270_48668
    کاربر

سلام.خسته نباشد
    چهار ماهه زیر دلم درد میکنه هر دکتری هم رفتم آزمایش سونو عکس همه چی هم انجام دادم میگن مشکلی نداری
    در صورتی که از درد سه بار اورژانسی شدم
    دردم دائمی هست بعضی روزا کم و با مسکن رفع میشه ولی وقتی شدید میشه چند روز مسکن هم جواب نمیده
    روزای عادی درده میگیره و ول میده ولی موقعی که شدید میشه دیگه ول نمیده
    دیگه نمیدونم کجابرم چیکار کنم
    لطفا راهنماییم کنید

سلام.خانم هستید یا اقا. چندساله هستید؟با توحه به انجام بیشتر اقدامات تشخیصی درصورتی که خانم هستید عفونتهای لگنی و واژینال مخفی و اگر اقا هستید عفونتهای ادراری بدون علامت و یا مشکلات و عفونتهای پروستات باید بررسی شوند.سندزم مثانه دردناک نیز گاهی از علل ان می باشد.اگر خانم هستید ابتدا ب. متخصص زنان و اگر اقا هستید به جراح کلیه و مجلری ادراری مراجعه کنید

سلام.خانم هستید یا اقا. چندساله هستید؟با توحه به انجام بیشتر اقدامات تشخیصی درصورتی که خانم هستید عفونتهای لگنی و واژینال مخفی و اگر اقا هستید عفونتهای ادراری بدون علامت و یا مشکلات و عفونتهای پروستات باید بررسی شوند.سندزم مثانه دردناک نیز گاهی از علل ان می باشد.اگر خانم هستید ابتدا ب. متخصص زنان و اگر اقا هستید به جراح کلیه و مجاری ادراری مراجعه کنید

در حال نمایش 3 نوشته (از کل 3)