صفحه اصلی انجمن ها روانشناسی اضطراب و افسردگی

این جستار شامل 1 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط مریم سیفی کار_ سرپرست بخش بهداشت جنسی کلبه سلامتی مریم سیفی کار_ سرپرست بخش بهداشت جنسی کلبه سلامتی در 2 سال، 1 ماه پیش بروز شده است.

• نویسنده

masoudghadimi_31470
    مشارکت کننده

سلام من 24 سالمه (مرد) حدود یک سال هستش که علائم اضطرابی و افسردگی شدید رو دارم. دو بار دچار حمله هراس شدم، حدود 15 کیلو وزرن کم کردم (البته ورزش می کنم به طور مستمر و رژیم غذایی ) انجام دادن کار های روزانه برام سخته و نمی تونم روی هیچ کاری تمرکز کنم با اینکه وقت زیادی برای درس خوندن می ذارم اما همش امتحاناتم رو خراب می کنم. به لحاظ جنسی قدرت کنترل خودم رو ندارم دچار خود ارضایی هست و موقع برقراری رابطه دچار انزال زود رس و اضطراب میشم. کم خوابی و کابوس شبانه ، خشم و عصبانیت و ناامیدی مفرط هم دارم ، با اینکه همش می خوام یک کار مفیدی انجام بدم اما اکثرا وقتم رو به بطالت می گذارنم و تمرکز ندارم روی هیچ کاری ، به طور ناخودآکاه بغض میکنم و گریه ام می گیره و دائما منتظر یک اتفاق بد هستم قدرت ارتباط برقرار کردن با اطرافیانم رو ندارم .

سلام دوست عزیز همونطورکه خودتون هم ذکرکردید این حالتهابیشترحملات اضطرابیه ،وسواس فکری شما هم به خاطر اضطرابه که خودش باعث عدم تمرکزمیشه،خودارضایی معمولا عملی است که شما برای ارام کردن خودتون انجام میداد(البته این یک نوع تله فکریست)که بعدازانجامش معمولانه تنها ارام نمیشین بلکه بیشترمضطرب میشین توصیه اول من به شما مراجعه به روانپزشک ودارودرمانی برای کاهش حملاته وبه همراه اون جلسات روان درمانی.موفق باشید

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.