این جستار شامل 1 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط دکتر مریم صلاحیان _ متخصص همیوپاتی دکتر مریم صلاحیان _ متخصص همیوپاتی در 2 سال، 2 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 2 نوشته (از کل 2)
  • نویسنده

zareie.13245_96027
    کاربر

با سلام و وقت بخیر
    خانمی 27 ساله و متاهل هستم- بدون فرزند- آخرین بار هفته آخر شهریور پریود شدم ولی میزانش خیلی کم بود به طوری که اصلا از نوار استفاده نکردم- ولی دو ماه و نیم از اون تاریخ میگذره هنوز پریود نشدم- دو هفته پیش رفتم دکتر زنان هم عفونت هم زخم داشتم و دو تا آمپول پروژسترون هم زدم -12 روز صبر کردم بازم پریود نشدم فقط بعضی روزا لکه بینی داشتم و دارم- 13 روز بعد از آمپول رفتم آزمایش خون بارداری دادم که جواب اونم منفی بود- از مجریام همیشه مشکل تاخیر پریود داشتم- کیست و تنبلی تخمدان داشتم ولی با آمپول هر طور بود میومد- میخاستم ببینم باید چکار کنم پریودم بیاد؟ آیا بیماری خاصی دارم ؟ چند ماهه قرص متفورمین هم میخورم و دکتر کفته باید تا زمانی که برای بارداری اقدام نکردی این قرص رو بخوری- دو ماه دیگه قصد اقدام دارم- با تشکر

سلام.اگر هدفتان از پریود شدن بارداری است باید بدانید که پریود شدن همیشه مساوی با تخمک گزاری نیست. مهمترین مشکل شما تنبلی تخمدان است در صورت کافی بودن تعداد تخمک های شما لازم است تنبلی تخمدان شما تحت درمان قرار بگیره. و مطمین شویم که هرماه تخمکزاری دارید در غیر این صورت باید از داروهای تحریک تخمک گزاری استفاده کنید

در حال نمایش 2 نوشته (از کل 2)