این موضوع شامل 1 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط دکتر پروانه جهانشاهی_ جراح ومتخصص زنان، زایمان و نازائی دکتر پروانه جهانشاهی_ جراح ومتخصص زنان، زایمان و نازائی در 1 سال, 4 ماه پیش بروز شده است.

در حال نمایش 2 نوشته - 1 تا 2 (از کل 2)
  • نویسنده

سلام
    زني ٢٩ ساله هستم … هميشه پريود منظم داشتم و دارم فقط از ابتدا مدت پريودم ١٠ روز بوده كه ٤،٥ روز اول خونریزی و باقی روز لکه بینی بوده…. الان مدت ۴۰ روز که صبح ها به سختی از خواب بلند میشم و خیلی عصبی و افسرده ام… این حالت وقتی که بلند میشم و دست و صورت میشورم و اماده صبحانه خوردن میشم از بین میره و حالم بهتر میشه…. این حالتها نزدیک به پریودم شدید تر میشه و وقتی پریود میشم کاملا اون ۱ هفته حالم خوب میشه و باز بعد ۱ هفته شروع میشه… نمیدونم مشکلات هورمونی دارم؟ لطفا راهنماییم کنید ممنون.(از هیچ قرص هورمونی تا حالا استفاده نکردم و فقط قرص های ویتامین استفاده میکنم)

سلام. اگر ساکن تهران هستید جهت رزرو وقت معاینه میتونید با شماره 02188986527 تماس بگیرید

در غیر اینصورت میتونید با بنده تماس بگیرید تا راهنماییتون کنم. شماره تماس جهت مشاوره تلفنی: 02188996221 روزهای فرد ساعت 12 الی 14

در حال نمایش 2 نوشته - 1 تا 2 (از کل 2)