پرسش و پاسخ پزشکی یکی از مهمترین خدمات کلبه سلامتی است که در هر زمان از ساعات روز امکان پذیر است. پرسش و پاسخ پزشکی راه کار مطمئن و ارزان قیمت و کاربردی است که شما می توانید با پزشک مورد نظر خود از طریق تلفن ارتباط برقرار نمایید و مشکلات خود را مطرح کنید و در صورت نیاز ویزیت حضوری شوید.

در برخی روزها و یا حتی نیمه شب یا صبح زود علائمی از بیماری، درد یا بروز نوعی مشکل در خود احساس می کنیم و به دلایلی مانند خواب آلودگی یا دوری دسترسی به پزشک و عدم وجود پزشک مجرب دچار مشکل می شویم.

به علت مشغله کاری زیاد و نداشتن مرخصی و حتی نبودن پزشک در زمانی که وقت اداری ما به اتمام می رشد نمی توانیم به پزشک مراجعه کنیم. از طرفی با وجود سکونت در کلان شهرها و وجود ترافیک در بیشتر ساعات روز می بایست ساعت ها در آلودگی و سرو صدا در خودرو منتظر بمانیم فقط به خاطر اینکه شاید 10 دقیقه با پزشک مشاوره یا پرسش و پاسخ حضوری داشته باشیم.

در اطراف همه ما افرادی هستند که یا به خاطر کهولت سن یا بیماری خاص قادر به نقل و انتقال به راحتی و بدون مشکل نیستند بنابراین به دنبال راهی هستند تا بتوانند در زمان دلخواه با پزشک مشاوره تلفنی یا پرسش و پاسخ پزشکی داشته باشند.

برخی اختلال ها یا بیماری ها آنقدر به نظر ناچیز می رسد که واقعا دلمان نمی خواهد به خاطر چنین موارد جزئی ساعت ها در ترافیک و حتی مطب پزشک وقت صرف کنیم و مشاوره بگیریم.

تمامی موارد بالا مواردی هستند که همه ما کم و بیش در هر روز با آن دست و پنجه نرم می کنیم و به دنبال راه حلی برای چنین مشکلی می گردیم.
کلبه سلامت راه را برای شما هموار کرده است. شما می توانید با برداشتن تلفن جهت پرسش و پاسخ پزشکی و روان شناسی و گرفتن شماره  70707018-021 در هر زمان از روز با یکی از پزشکان کلبه مشورت و پرسش و پاسخ پزشکی داشته باشید.

گفتگوی تلفنی با پزشک

گفتگوی تلفنی با پزشک

هم چنین شما می توانید در صورت تمایل پزشک متخصص موردنظر خود را از سایت کلبه از لیست پزشکان موجود انتخاب کنید و با دریافت داخلی موردنظر در صورت مقیم بودن پزشک از وی مشاوره پزشکی دریافت کرده و حتی در صورت نیاز پس از مشاوره و تمایل به ویزیت حضوری از دیگر سرویس کلبه سلامت با عنوان درخواست ویزیت حضوری استفاده نمایید.