۲۸۱۳۹۷مرداد
مشاوره روانشناسی تلفنی

مشاوره روانشناسی تلفنی

مشاوره روانشناسی تلفنی

مشاوره روانشناسی تلفنی امروزه بسیار مرسوم شده است. امروزه استفاده از مشاوره در زندگی بشر فواید بسیار زیادی دارد که می توان تاثیرات آن را در زندگی خود مشاهده نمود. با پیچیده شدن زندگی های امروزی و بوجود آمدن مشکلات مختلف در زمینه های متفاوت افراد جامعه را نیازمند استفاده از خدمات مشاوره روانشناسی می نماید. خدمات روانشناسی حوزه های مختلف و بسیار زیادی را در بر می­گیرد که افراد می توانند با مشاوره گرفتن از متخصصین چه حضوری و غیر حضوری راه حل هایی را برای مشکلات زندگی خود پیدا نمایند.

مشاوره روانشناسی تلفنی به جای استفاده از مشاوره حضوری، شرم حضور و خجالت، هزینه ها و معطلی های خود به دلیل مراجعات زیاد، مسافت، ترافیک و … را از بین می برد و بهترین و با تجربه ترین مشاوران را می توان به صورت دلخواه از سراسر کشور انتخاب نمایید و با خیالی آسوده و مطمئن از این خدمات استفاده نمایید. به طور کل می توان بیان نمود که تمامی افراد در زندگی خود به جایی رسیده‌ اند و یا احساس داشته اند که راه حلی برای برخی مشکلاتشان وجود ندارد. در مواردی همچون مشکلاتی در تحصیل، مشکلاتی در خانه پدری با پدر و مادر، مشکلاتی در انتخاب همسر مناسب، شغل مناسب و… مشکلات روانشناسی را باید افراد جدی بگیرند. ساده ترین مشکلات در زندگی می تواند سدی برای موفقیت شما در زندگی باشند. امروزه به راحتی و با استفاده از خدمات مشاوره روانشناسی تلفنی بدون این که حتی مجبور به معرفی خودتان باشید می توانید سؤالات خود را از مشاوران متخصص در این زمینه بپرسید و همچنین اگر نیاز به استفاده از خدمات روان درمانی باشد در مراحل بعدی راهنمایی های لازم را از سوی مشاوران دریافت خواهید کرد.

عزیزانی که تحت هر شرایطی نمی توانند به مشاوره حضوری مراجعه نمایند می توانند با برقراری ارتباط با مرکز مشاوره کلبه سلامتی به صورت غیر حضوری با شماره 70707018 -021 تماس برقرار نماید و از خدمات مشاوره روانشناسی تلفنی به صورت غیر حضوری مشاوره دریافت نمایند

مشاوره روانشناسی

چرا مشاوره تلفنی بهترین گزینه می باشد؟

تمامی افراد در دنیا دارای مشکلات ساده و گاهی مشکلات جدی می باشند بنابراین با بی توجهی به مشکلات ساده می تواند همان مشکلات را در طی زمان به مشکلات بزرگتری تبدیل نمود، بنابراین شما عزیزانی که از لحاظ روحی امکان حضور در مرکز مشاوره را ندارید می توانید با برقراری تماس با مرکز تلفنی مشاوره کلبه سلامتی به صورت راحت و بدون خجالت کشیدن مشکلات خود را بازگو نماید و با  بهترین مشاوران کشور به گفتگو بپردازید. به طور کلی می توان بیان نمود که 70 درصد از افرادی که از مشاوره روانشناسی تلفنی استفاده می نمایند تمایل به مراجعه حضوری نیز پیدا می نمایند. مشاوره تلفنی روانشناسی به طور کلی راه کار های علمی و مناسب تری را با توجه به مشکلات شما ارائه می نمایند.

بهترین مرکز مشاوره تلفنی، کلبه سلامتی ، در هر زمینه ای با بهترین مشاوران می توانند شما عزیزان را راهنمایی نمایند. در این مرکز مشاوره تلفنی، انواع مشاوره ها از جمله مشاوره ی تلفنی کودک و نوجوان ، مشاوره تلفنی خانواده  و زوج درمانی تخصصی ترین راه کار ها را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

روش انجام مشاوره روانشناسی تلفنی

مرکز مشاوره کلبه سلامتی با داشتن چندین خط برای خدمات مشاوره روانشناسی تلفنی، مشاوره روانشناسی تلفنی را برای تمامی هموطنان عزیز کشورمان راحت نموده است. این مرکز تلفنی با ارائه خدماتی با کیفیت بالا و هزینه بسیار مناسب توسط بهترین رواشناسان که همان روانشناسان حضوری می باشند در تمامی روز آماده خدمت رسانی می باشند. دلیل استفاده از مشاوره روانشناسی تلفنی، نسبت به مشاوره حضوری باید توسط افراد مجرب و با دانش و توانایی بالای روانشناسی صورت گیرد. با این حال بیشتر مخاطبان مشاوره روانشناسی تلفنی در ادامه تمایل به مشاوره حضوری نیز پیدا می کنند، اما کیفیت مشاوره روانشناسی تلفنی باید به اندازه ای بالا باشد که نیازهای مشاوره فرد را تامین و او را به پاسخ لازم برساند.

 روش انجام مشاوره روانشناسی تلفنی  به این صورت است که افراد در تماس با یکی از شماره های تماس مشاوره روانشناسی تلفنی، ارتباط افراد با مشاوران مرکز برقرار می شود و در طی 5 تا 10 دقیقه اطلاعات فرد گرفته می شود و بعد از پایان مکالمه ، مشاور روانشناسی ازلاعات را تجزیه و تحلیل می نماید. مشاوران با تشخیص نیاز فرد به مرحله دوم مشاوره روانشناسی تلفنی ، برای فرد  زمانی را مشخص می نماید و به از مرکز تلفنی به او اطلاع داده می شود تا در وقت تعیین شده در خصوص مرحله دوم مشاوره اقدام نماید.

در مرحله دوم مشاوره روانشناسی تلفنی، مشاور بیشترین اطلاعات و دستورالعمل های لازم را با توجه به مشکل فرد به او ارائه میدهد. اگر فرد تمایل به ادامه مشاوره بصورت تلفنی را داشته باشد، در جلسه دوم مشاوره به او اطلاعات لازم را در خصوص جلسات بعدی داده خواهد شد.

در اغلب اوقات فرد تحت مشاوره نسبت به وضعیت و نیاز واقعی خود اطلاعات کافی و تصویر روشنی از ان را ندارد. در این گونه موارد پیشنهاد می شود این گونه افراد حداقل یک جلسه مشاوره انجام دهند.

مراحل دریافت مشاوره روانشناسی تلفنی به صورت زیر است:

  • تماس تلفنی فرد با مرکز و تشکیل بانک اطلاعاتی برای فرد
  • انجام مشاوره روانشناسی تلفنی برای مددجوی توسط مجرب ترین مشاور مرکز و دریافت اطلاعات اصلی و مهم در مورد مددجوی
  • بررسی و آنالیز اطلاعات توسط مشاور و تصمیم گیری در خصوص راه حل ها و نحوه ادامه مشاوره
  • ارائه نتایج اولیه مشاور به فرد و ارائه راه کارها و توصیه های مشاور به فرد
  • یک جلسه مشاوره حضوری در صورت تمایل فرد برای دریافت اطلاعات کامل در مورد مشاوره فرد
  • برنامه ریزی مشاور برای ادامه درمان بصورت مشاوره تلفنی با حداقل هزینه و ایجاد فایل درمانی برای فرد

مشاوره تلفنی یک روش بی عیب برای درمان است و همچنین راحت ترین روش برای دسترسی همه افراد و بیماران و مراجعین به مشاوره در هر زمینه ای به مشاوران با تجربه و مجرب و متخصص است، به طوری که حداقل هزینه و وقت را برای مراجعین به دنبال داشته باشد.

مشاوره روانشناسی2

مزایای مشاوره تلفنی:

 اولین و مهم ترین وی‍ژگی مشاوره تلفنی این است که میزان بار روانی که روی فرد مراجعه کننده می باشد، به طور قابل توجهی کم شده است. دومین ویژگی استفاده از مشاوره تلفنی این است که افراد می توانند در هر زمان از 24 ساعت شبانه روز با مرکز خدمات مشاوره تلفنی کلبه سلامتی ارتباط برقرار نمایند و از خدمات این مرکز بهره ببرند. این کار میزان تطابق زمان مشاوره را با نیازهای مشاوره افراد به میزان زیادی افزایش می دهد. سومین ویژگی استفاده از مشاوره روانشناسی تلفنی این است که دارای هزینه کمی نسبت به مراجعه حضوری می باشد که می توان  با این امر تعداد جلسات مشاوره را افزایش داد. همچنین درمشاوره تلفنی فرد با توجه به هر موقعیت جغرافیایی که دارد می تواند از مشاوره روانشناسی تلفنی استفاده نماید. با انجام مشاوره تلفنی در مرکز روانشناسی کلبه سلامتی می توان با استفاده از فایل درمانی که برای فرد ساخته می شود می تواند سال ها بعد از درمان به عنوان مراجعه کننده توسط مشاوران این مرکز ، بصورت دوره ای مورد مشاوره و بررسی ، قرار گیرد. این روش همان درمان ادامه داری می باشد که درمان های روانشناسی با ماهیت طولانی مدت را بخوبی تحت پوشش قرار می دهد.
ارسال دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. *