سرنماخوردگی اطفال  Children C old    
Children C old سرنماخوردگی اطفال موارد و مقدار مصرف:
موارد و مقدار مصرف
تسکين موقتي گرفتگي و آب ريزش بيني، تب و ساير علائم سرماخوردگي، آب ريزش و خارش چشم و سينوزيت در کودکان.
کودکان 12-6 ساله: دو قرص هر چهار ساعت يا طبق دستور پزشک مصرف مي‌ شود (تعداد قرصها در روز نبايد از 12 قرص بيشتر شود).
مکانيسم اثر:
موارد منع مصرف و احتياط
موارد منع مصرف: حساسيت مفرط نسبت به هر يک از اجزاي دارو ، بيماريهاي قلبي، تيروئيد و ديابت، آسم، گلوکوم، اشکال در دفع ادرار و زيادي فشارخون.
موارد احتياط: مصرف اين دارو در کودکان کوچکتر از شش سال بايد با دستور پزشک باشد.
اشكال دارويي:
اشكال دارويي:
Tablet, Chewable: Acetaminophen 80mg + Chlorpheniramine maleate 0.5 mg + Pseudoephedrin HCl 7.5 mg
اطلاعات دیگر:
طبقه‌بندي فارماكولوژيك: پارا آمينو فنل - آنتي هيستامين - ضد احتقان.
طبقه‌بندي درماني: ضد درد، ضد احتقان و ضد حساسيت.
طبقه‌بندي مصرف در بارداري: رده C
نکات قابل توصيه به بيمار
در صورت تداوم علائم به مدت بيش از سه روز، به پزشک اطلاع دهيد.
اين دارو سبب خواب آلودگي مي‌ شود. بنابراين، کودکان تحت درمان با اين دارو بايد تحت مراقبت باشند.
دارو را بيش از مقدار تجويز شده مصرف نکنيد.
در صورتي که کودک تحت درمان از داروي ديگري استفاده مي‌ کند، به پزشک اطلاع دهيد.
دارو را دور از دسترس کودکان نگهداري کنيد.
مصرف اين دارو به مدت بيش از پنج روز توصيه نمي‌ شود.