درخواست ثبت نام پزشکان برای همکاری با کلبه سلامتی

درخواست خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید

  توجه: هزینه عضویت طلایی 350 هزارتومان میباشد.


1.ارسال پیام‌های تبلیغاتی محلی از طریق اس ام اس، تلگرام یا واتس آپ

همان‌طور که می‌دانید یکی از مهم‌ترین راه‌ها برای جذب مشتریان ارائه‌ی تبلیغ مناسب برای آن‌ها است. در سایت «کلبه‌ی سلامتی» امکانی در نظر گرفته شده است که متناسب با شرایط مختلف مشتریان، تبلیغاتی به‌صورت ماهانه برایشان ارسال شود. به‌عنوان مثال می‌توان تبلیغات پزشک متخصص قلب و عروق را برای افراد میانسال یا کهنسال بالای 50 سال که نزدیک محل سکونت پزشک زندگی می‌کنند، از طریق اس ام اس، تلگرام یا واتس آپ ارسال کرد. همچنین می‌توان امکانی در نظر گرفت که برای خانواده‌هایی که کودکان زیر 12 سال دارند، پیام‌های تبلیغاتی یک روانشناس کودک ارسال شود.

2.تولید محتوا به نام پزشک
تولید محتوا به نام پزشک، یکی دیگر از خدماتی است که سایت «کلبه سلامتی» برای پزشکان در نظر گرفته است. برای هر پزشک یک نیروی تولید محتوا در نظر گرفته می‌شود که آن فرد زیر نظر پزشک به تولید محتوا می‌پردازد و نهایتا به نام پزشک در سایت منتشر می‌شود. با این کار پزشک می‌تواند اطلاعاتی عمومی یا تخصصی، اما مفید را در اختیار عموم افراد قرار دهد؛ این کار یکی از امکاناتی است که هم می‌تواند اعتبار پزشک را برای بیماران بیفزاید و هم به افزایش سطح آگاهی بیماران کمک فراوانی کند.

3.تبلیغات آنلاین برای پزشکان و روانشناسان
یکی دیگر از راه‌هایی که برای معرفی پزشکان و روانشناسان در این سایت انجام می‌شود، انجام تبلیغات آنلاین است. این بدین معنی است که بنرهای تبلیغاتی مختلف برای پزشکان و روانشناسان آماده شده و در سایت‌های مختلف قرار داده می‌شود. از این طریق نیز تعداد بازدیدکنندگان افزایش میابد و این دقیقا هدفی است که پزشکان و روانشناسان به دنبال آن هستند.

4.ویدیوهای تبلیغاتی
در کنار تمام امکانات تبلیغاتی از قبیل فیس‌بوک، اینستاگرام، گوگل‌پلاس، تلگرام وغیره یکی از ابزارهایی که می‌تواند تاثیر زیادی روی مخاطبان بگذارد، استفاده کردن از چندین رسانه از قبیل تصویر، صدا و متن است. ویدیوهای تبلیغاتی که در «کلبه سلامتی» تهیه می‌شود این هدف را دنبال می‌کند. با تهیه‌ی این ویدیوها می‌توان بیشترین تاثیر را روی مخاطبان، در جهت جذب آن‌ها داشت.

5.تبلیغات در اینستاگرام، تلگرام، گوگل پلاس و فیس بوک
جهت تبلیغ هرچه بیشتر پزشک یا روانشناس، می‌توان از روش‌های مختلفی نظیر اینستاگرام، تلگرام، گوگل پلاس و فیس بوک استفاده کرد. «کلبه سلامتی» این کار را به‌خوبی انجام می‌دهد. از آن‌جاییکه اینستاگرام فضایی است که تعداد بالایی از افراد عضو آن هستند، به‌راحتی می‌توان فضایی را فراهم کرد که به معرفی هرچه بیشتر پزشکان پرداخت. از این طریق میزان بیمارانی که به پزشک مراجعه می‌کنند، افزایش میابد.

«کلبه سلامتی» از هر امکانی برای تبلیغ کارها و فعالیت‌های اعضایش استفاده می‌کند. استفاده کردن از فضای تلگرام، گوگل پلاس و فیس بوک یکی از راه‌هایی است که می‌تواند به پیشبرد اهداف پزشکان و روانشناسان در جهت افزایش تعداد بیماران و مراجعان کمک کند. دسترسی به تلگرام امروزه برای اکثر افراد جامعه، کاری بسیار آسان است. بنابراین قرار دادن اطلاعات پزشک ازاین طریق، می‌تواند به افزایش بیماران و مراجعان منتهی شود.

6.نرم افزار موبایل
پزشکان و روانشناسان با وارد شدن به سایت «کلبه سلامتی» می‌توانند از امکانات مختلف آن استفاده کنند. اما کلبه سلامتی علاوه بر این، نرم‌افزاری را طراحی کرده است که می‌تواند اطلاعات پزشکان و روانشناسان به روشی دیگر در اختیار آنان قرار دهد. این نرم‌افزار که روی گوشی تلفن همراه نصب خواهد شد، شامل 4 بخش است. بخش‌های مختلف این نرم‌افزار شامل مشاوره آنلاین، مرجع بیماری‌ها، بانک اطلاعاتی داروها و بانک اطلاعات مراکز درمانی هستند. در بخش مشاوره آنلاین، بازدیدکنندگان می‌توانند سوالات خود را مطرح کنند. پس از پاسخ‌گویی سوال توسط پزشک، آن سوال در صفحه‌ی مربوط به آن پزشک قرار خواهدگرفت. مرجع بیماری بخش دیگر این نرم‌افزار است که اطلاعات کاملی در ارتباط با بیماری‌، توسط پزشک در آن قرار می‌گیرد. همچنین بخش بانک اطلاعاتی مراکز درمانی دربرگیرنده‌ی تمام مراکز درمانی در تهران است. بیمار می‌تواند به راحتی آدرس و شماره تلفن پزشک یا روانشناس مربوطه را در آن پیدا کند. یکی دیگر از جالب‌ترین امکانات کلبه سلامتی بانک اطلاعاتی داروها است. در این بخش پزشکان داروساز اطلاعات دارو، شماره تلفن و آدرس داروخانه را می‌توانند قرار دهد. بنابراین بازدیدکنندگان نه تنها با اطلاعات دارو آشنا می‌شوند بلکه به‌راحتی می‌توانند به داروخانه دسترسی پیدا کنند و از موجود بودن دارو اطلاع یابند. این امر موجب افزایش اعتبار پزشک و رضایت مراجعان می‌شود.

 


7.سامانه وقت‌گیری آنلاین
یکی از چالش‌ها برای اکثر بیماران، در نظر گرفتن زمانی برای گرفتن وقت ویزیت از پزشک است. کلبه‌ی سلامتی این کار را بسیار آسان می‌سازد. از طریق این سایت، بیماران با کلیک روی گزینه‌ی «ویزیت حضوری پزشک» در هر زمان از شبانه‌روز می‌توانند زمانی را از پزشک، جهت ویزیت حضوری دریافت کنند. این امکان، ویژگی‌ای منحصر به فرد است که هم برای پزشک و هم برای بیمار سود فراوانی دارد؛ بیماران با محدودیت زمانی جهت برقراری ارتباط با پزشک رو‌به‌رو نخواهند بود و از طرفی پزشکان نیز می‌توانند در هر زمان و مکانی زمان ویزیت بیماران را هماهنگ کنند. در کنار این ویژگی، امکان تماس بیماران از طریق تلفن نیز وجود دارد. تیم کلبه‌ی سلامتی می‌توانند به تماس‌ها پاسخ بدهند؛ بنابراین پزشکان به منشی نیاز نخواهند داشت.

8.صفحه اینترنتی اختصاصی
دانستن سطح تخصص و سوابق پزشک برای بالا رفتن میزان اعتماد بیماران، اهمیت زیادی دارد. بیماران این اطلاعات را به‌راحتی نمی‌‌توانند بدست آورند. آن‌ها می‌توانند این اطلاعات را از بیمارانی که قبلا به پزشک مراجعه کردند، جویا شوند یا به مطب پزشک بروند و از نزدیک این اطلاعات را دریافت کنند. سایت «کلبه سلامتی» با ایجاد یک صفحه‌ی اختصاصی برای هر پزشک این کار را بسیار آسان ساخته است. اطلاعاتی که در این صفحه نمایش داده می‌شود شامل موارد زیر است:
 
 • نام، سطح و نوع تخصص و عکس پزشک

 • شماره تماس

 •  نوع خدمات قابل ارائه

 • جدول زمانبندی برای مراجعه

 • یست مطالب نوشته شده توسط پزشک

 • امکان طرح سوال توسط بیماران و ارائه‌ی پاسخ توسط پزشک

 • نمایش ویدئوهای تهیه شده توسط پزشک


 •  

  9.تلفن هوشمند
  امکان جالب دیگری که برای روانشناسان و پزشکان در این سایت ایجاد شده، تلفن هوشمند است. این بدین معنی است که پزشکان با عضویت در این سایت می‌توانند در هر مکان و زمانی به تماس بیماران پاسخ دهند. در صورت حاد بودن مشکل بیمار، پزشک یا روانشناس می‌تواند او را ترغیب کند تا به مطب او رجوع کند. این ویژگی موجب افزایش تعداد بیماران می‌شود؛ هدفی که تمام پزشکان و روانشناسان به دنبال آن هستند. برای هر پاسخ به تماس بیمار، امکان دریافت هزینه نیز در نظر گرفته شده است. همچنین شماره‌ی پزشک تحت هر شرایطی مخفی باقی خواهد ماند. ارسال تماس‌های مربوط به محدوده‌ی سکونت پزشک و روانشناس، از امکانات دیگری است که سایت «کلبه‌ سلامتی» در نظر دارد تا در اختیار پزشکان و روانشناسان قرار دهد. این ویژگی بسیار کارا است. زیرا در برخی موارد، بیماران به مراجعه‌ی حضوری نیاز دارند که نزدیک بودن مکان مطب پزشک یا روانشناس در این شرایط یک مزیت به‌حساب می‌آید.

  10.نمایش اطلاعات مطب در اینترنت
  «کلبه سلامتی» دسترسی بیماران به پزشک را به روش‌های مختلف آسان می‌‌سازد. یکی از آن‌ها نمایش اطلاعات مطب در اینترنت است. شماره تماس و آدرس مطب در بخش بالایی صفحه‌ی مربوط به هر پزشک نمایش داده می‌شود. برای دسترسی آسان‌تر به محل مطب، موقعیت مطب در نقشه نیز مشخص شده است تا هر فردی در هر مکانی بتواند شیوه‌ی دسترسی به آن را بیاید.

  11.نمایش صفحه‌ی پزشک در صفحه‌ی اول گوگل
  برای تمام افرادی که اطلاعتشان را روی اینترنت قرار می‌دهند، نمایش آن‌ها در صفحه‌ی اول گوگل بسیار مهم است. این ویژگی، میزان دسترسی و مراجعه‌ی افراد را بسیار بالا می‌برد. در سایت «کلبه سلامتی» به نحوی اطلاعات پزشکان قرار داده می‌شود که این امکان فراهم شود. در نتیجه بیماران بیشتری به اطلاعات پزشکان دسترسی پیدا خواهند کرد.

  12.اسکایپ (Skype)
  بیماران پس از اینکه به پزشک مربوطه اعتماد می‌کنند، دوست دارند که برای بیماری بعدی به او مراجعه کنند. برای بیمارانی که امکان حضور در محل وجود ندارد (از جمله کسانیکه خارج از ایران زندگی می‌کنند) امکانی در سایت قرار داده شده که از طریق اسکایپ با پزشکشان ارتباط برقرار کرده و سوالات خود را بپرسند. این امکان قابلیتی منحصر به‌فرد است که این سایت برای پزشکان و بیماران در نظر گرفته است.

  13.تلفن هوشمند
  امکان جالب دیگری که برای روانشناسان و پزشکان در این سایت ایجاد شده، تلفن هوشمند است. این بدین معنی است که پزشکان با عضویت در این سایت می‌توانند در هر مکان و زمانی به تماس بیماران پاسخ دهند. در صورت حاد بودن مشکل بیمار، پزشک یا روانشناس می‌تواند او را ترغیب کند تا به مطب او رجوع کند. این ویژگی موجب افزایش تعداد بیماران می‌شود؛ هدفی که تمام پزشکان و روانشناسان به دنبال آن هستند. برای هر پاسخ به تماس بیمار، امکان دریافت هزینه نیز در نظر گرفته شده است. همچنین شماره‌ی پزشک تحت هر شرایطی مخفی باقی خواهد ماند. ارسال تماس‌های مربوط به محدوده‌ی سکونت پزشک و روانشناس، از امکانات دیگری است که سایت «کلبه‌ سلامتی» در نظر دارد تا در اختیار پزشکان و روانشناسان قرار دهد. این ویژگی بسیار کارا است. زیرا در برخی موارد، بیماران به مراجعه‌ی حضوری نیاز دارند که نزدیک بودن مکان مطب پزشک یا روانشناس در این شرایط یک مزیت به‌حساب می‌آید.

   

   

  14.ارائه‌ی تجهیزات مورد نیاز پزشکی با قیمت مناسبیکی از امکانات خوبی که این سایت برای پزشکان و روانشناسان در نظر گرفته، تهیه‌ی تجهیزات اولیه‌ی مورد نیاز محل کارشان است. به عنوان مثال یک پزشک برای انجام کار معاینه یا درمان سرپایی به امکانات اولیه‌ای نظیر بتادین، الکل سفید، گاز استریل، پماد قیچی، پنس و غیره نیاز دارد. تمام این‌ها توسط «کلبه سلامتی» تهیه می‌شود.

  15.تهیه‌ی بروشورهای آموزشی
  یکی از کارهایی که پزشکان بعد از ویزیت بیمار انجام می‌دهند، ارائه‌ی نکاتی است که باید در طول درمان رعایت کند. این نکات می‌تواند در قالب یک سی‌دی آموزشی یا بروشور از طریق این سایت و البته زیر نظر پزشک تهیه شده و در اختیار بیماران قرار گیرد. البته باید اشاره کرد که روانشناسان نیز می‌توانند محتوای آموزشی خود را داشته باشند. همچنین این محتوا به نام خود پزشک یا روانشناس تهیه می‌شود و اطلاعات و مشخصات پزشک یا روانشناس روی آن درج خواهد شد. این موضوع می‌تواند موجب افزایش سطح اعتماد و خوش‌بینی مراجعین شود.

  16.تهیه‌ی بلیط هواپیما (داخلی و خارجی)
  علاوه بر امکانات تبلیغاتی مختلف که «کلبه سلامتی»برای روانشناسان و پزشکان در نظر گرفته، تهیه‌ی بلیط هواپیما برای پروازهای (داخلی و خارجی) و البته با قیمت مناسب، امکان ویژه‌ی دیگری است که می‌تواند برای تمام افراد جذاب باشد.